USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Moderna Bem No Centro Da Cidade De Socorro Socorro (Sao Paulo) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Casa Moderna Bem No Centro Da Cidade De Socorro

Avanceret Booking
2026-08-29
2026-08-30

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

17

Casa Moderna Bem No Centro Da Cidade De Socorro

 WiFi

Wi-Fi

 Aircondition

Klimaanlæg

 Kæledyr

Kæledyr tilladt


Casa Moderna Bem No Centro Da Cidade De Socorro ligger inden for 5 minutters tur fra Dr. João Batista Gomes Ferraz' historiske kommunale museum og 25-minutters gåtur væk fra Cascavel Peak.

Gæsterne kan nyde sydamerikansk køkken i Restaurante Estação Socorro placeret 200 meter væk. Denne villa ligger i nærheden af Cidade de Socorro Gateway.

Et fuldt udstyret køkken findes i hver enhed. Rodoviaria Velha busstoppested kan findes inden for 950 meter.


På hotellet

General

  • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Kæledyr tilladt

På værelset

  • Klimaanlæg

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 15:00 indtil 22:00
Udtjekning: fra 08:00 indtil 11:00

Ofte stillede spørgsmål

  • Finder jeg en parkeringsplads på Casa Moderna Bem No Centro Da Cidade De Socorro?

    Gæster på Casa Moderna Bem No Centro Da Cidade De Socorro kan parkere deres bil i en parkeringsplads.
  • Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Moderna Bem No Centro Da Cidade De Socorro?

    Du kan bo på Casa Moderna Bem No Centro Da Cidade De Socorro med dit kæledyr.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-08-29
2026-08-30

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Casa Moderna Bem No Centro Da Cidade De Socorro, Brasilien

Praca Edwiges Fontana Coelho, 126, Socorro (Sao Paulo), Brasilien

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved